Dėl mokinių priėmimo

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS M. SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2022–2023 M.M.

Gimnazijoje formuojamos:

• 4 bendrosios klasės – priimami  gimnazijai priskirto mikrorajono mokiniai ir, esant laisvų vietų, mokiniai iš kitų miesto  teritorijų bei Klaipėdos raj.
  • 2 netradicinės ekologijos ir aplinkos technologijų  ugdymo klasės
  • Netradicinė / Ekologinė-neteritorinė klasė yra skirta priimti  mokinius  iš viso miesto ir , esant laisvų vietų ir iš Klaipėdos raj. Netradicinė / Ekologinė-teritorinėyra klasė skirta priimti teritorijai priklausantiems mokiniams.

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases

2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ). Pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2022–2023 mokslo metais vykdomas nuo 2022 m. gegužės 4 d. iki 2022 m. birželio 3 d. (imtinai) informacinės sistemos pagrindu, minėtomis dienomis sustabdžius prašymų mokytis sistemoje registravimą.

Prašymai registruojami prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“.  Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį kokią klasę renkatės – bendrąją ar netradicinę ekologinę,  9 ar 10 ir kt.