Tarptautiniai projektai

Erasmus KA101 – 2020-1-LT01-KA101-077796

Projekto pavadinimas: „Gimnazijos bendruomeniškumo ugdymas per aktyvias sveikatinimo veiklas“

Projekto trukmė: 2020-2022 m.

Projekto dotacija: 15 141,00 Eur

Projekto partneriai:

*Ankara AY YLDIZ Vocational and Technical Anatolian High School, Turkija

*SubMeet Association, Italija

*STANDO LTD, Kipras

Projekto tikslas ir veiklos:

Jo metu gimnazijos mokytojai turės galimybę dalyvauti specializuotuose kursuose bei darbo stebėjimo vizituose Italijoje, Turkijoje ir Kipre. Šiuo projektu gimnazija sieks tobulinti institucijos bendruomenės sveikatinimo veiklas, didinti fizinio aktyvumo renginių skaičių mokiniams, jų tėvams/globėjams, mokytojams, o tai sąlygos tiek psichiškai, tiek fiziškai sveikesnę visuomenę, prisidės prie jos vieningumo. Bendruomeniškumas per aktyvias veiklas lauke skatina gerą psichologinę atmosferą bendruomenėje. Projektą koordinuoja gimnazijos psichologė Renata Baltrimienė.

Erasmus+ KA229 projektas

Projekto pavadinimas: „Join Us And Change Your Mood!“, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis

Projekto trukmė: 2020 – 2022 m.

Projekto dotacija:

Projekto tikslas ir veiklos:

nustatyti mokytojų profesinio perdegimo lygį skirtingose kultūrose bei taikyti įvairius metodus įtampos, nerimo pažinimui bei emocijų ir streso valdymui. Projektą koordinuoja-Dimotiko Sxoleio Agias Marinas Neas Makris (Graikija), projekto partneriai: Turkijos, Portugalijos (Azorų salos), Makedonijos, Lietuvos (Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija) ugdymo įstaigos.

Projektas sustabdytas koordinatorių sprendimu dėl Covid-19 situacijos.