Erasmus+ kursai mokytojams Kipre

Gegužės 16-20 dienomis „Vėtrungės“ gimnazijos mokytojos Laima Ložienė, Kristina Rubavičė ir psichologė Renata Baltrimienė dalyvavo kursuose pagal Erasmus+ projektą „Grupinės fitneso tendencijos mokyklose“. Kursų dalyvės pasisėmė žinių ir įgūdžių iš užsienio kolegų apie mokyklų bendruomenės motyvavimą dalyvauti sveikatinimo renginiuose, išmoko naujų veiklų ir žaidimų, patrauklių fizinio aktyvumo formų, kurias galima panaudoti gimnazijos edukacinėse veiklose. Projekto metu buvo sudarytos sąlygos išbandyti įvairias sportines veiklas: grupines ir individualias treniruotes gryname ore. Taip pat projekto dalyvės sužinojo, kaip kitų šalių mokyklose rūpinamasi fizine ir psichine mokinių ir mokytojų sveikata, išbandė darbą tarptautinėse komandose, patobulino komunikacijos įgūdžius anglų kalba, pasisėmė gerosios patirties bei patyrė nemažai iššūkių.