Netradicinio ugdymo diena

Nekantriai laukdami  vienos gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykų, kurios neatsiejamos nuo ryškiaspalvių verbų, kiaušinių marginimo, pražydintų medžių šakelių, – balandžio 15-ąją skyrėme būtent šiai šventei. Šv. Velykos išlaikiusios nemažai senųjų tradicijų, tačiau jų prasmes ne visi žino ar nebeprisimena, o būtent tradicijų prasmė, simbolika suteikia šventei ypatingos nuotaikos. Tad  šią dieną 1-ų klasių mokiniai dažė margučius, pasitelkdami fantaziją: dažais iš parduotuvės, natūraliais, augaliniais dažais,  kiaušinius margino vašku. 2-ų klasių mokiniai gamino velykinius atvirukus. Atvirukai pagaminti įvairiomis technikomis- gaminti rankomis, elektroniniai, svarbu ir tai, kad atvirukai dedikuoti artimiesiems. Juk atvirukas– istorinis, kultūrinis žmonių tarpusavio ryšius atspindintis ženklas, tradiciškai skirtas sveikinti savo artimuosius. 3-ų klasių mokiniai tyrinėjo margučių raštų kompozicijose tradiciškai naudojamus ženklus,  simbolius, spalvas bei numargino tradicinių margučių. Kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais.

Videomontažas