Priimtų mokytis 2020 m. rugsėjo 1 d. mokinių dėmesiui

Priimtų mokytis „Vėtrungės“ gimnazijoje nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokinių ir jų tėveliui dėmesiui !!!

Nuo birželio 3 d. iki 9 d. prašome pateikti šiuos  dokumentus:

• Prašymą (forma PRIĖMIMUI PRAŠYMAS )
  • Vaiko asmens  tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją (gimimo liudijimas ar asmens tapatybės kortelė)

Su vaiku iš anksto nuspręskite, kokį dorinio ugdymo  (etiką, tikybą) ir II užsienio kalbos (rusų k., vokiečių k., prancūzų k.) rinksis mokytis 2020/2021 m.m.

Raštinė dirbs nuo 9.30 val. iki 15.00 val.

Į gimnaziją ateiti gali tik vienas iš tėvų (rūpintojų, globėjų) su kauke ir pirštinėmis.  Dokumentus (skenuotus ar fotografuotus) galite siųsti ir el.paštu: vetrungesgimnazija@gmail.com

Mokslų baigimo pažymėjimą (originalas)  teks pristatyti po birželio 18 d.

Visiems būsimiems gimnazistams reikia atsiųsti skaitmeninę nuotrauką mokinio pažymėjimui el.adresu emp@vetrungesgimnazija.lt iki 2020 07 15. Geriausia, jog nuotrauka  būtų dokumentinė, baltame fone. Nuotraukos pavadinimas – Pavardė Vardas, gimimo metai.