Konkursas „Marškinėliai Europos kalbomis“

Europos kalbų dienai paminėti Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijoje buvo paskelbtas kūrybiškumo konkursas. Mokiniai turėjo galimybę vaizdais ir spalvomis parodyti, kaip jaučiasi gyvendami daugiakultūrėje ir daugiakalbėje Europoje ir pateikti konkursui nupieštą savo individualų spaudą ant marškinėlių taip, kad visi užsinorėtų  juos vilkėti.  Vėtrungiečiai piešė logotipus, norėdami vizualizuoti savo požiūrį į gimnazijoje dėstomas užsienio kalbas: anglų, prancūzų, rusų. Dalyvių gausa nustebino organizatorius: 2 prancūzų, 9 anglų, 35 rusų kalbų atstovų darbai buvo eksponuojami parodoje ir džiugino ne tik besimokančius gimnazijoje, bet ir svečius atvykusius į respublikinę anglų kalbos mokytojų konferenciją bei tėvelius, dalyvavusius atvirų durų dienoje. Išrinkti darbus-nugalėtojus  buvo rimtas iššūkis net ir nežinant autorių vardų, todėl savo verdiktą dėl prizinių vietų ir nominacijų galėjo pateikti didelis būrys vertintojų: užsienio kalbų mokytojai, 1-4 gimn. kl. mokiniai, besimokantys užsienio kalbų, bet nedalyvavę konkurse ir administracijos atstovai. Džiaugiamės ir sveikiname prizininkus, kurie buvo apdovanoti marškinėliais su jų sukurtais piešiniais-logotipais ir nominantus , apdovanotus  padėkos raštais. Dėkojame rėmėjams ir administracijai, finansavus marškinėlių gamybą.  Organizatoriai: B. Buinevičienė (anglų k.), R. Klimienė (anglų k.), T. Darulienė (rusų k.)

Anglų k. I v. –  Domarkaitė Beatričė, 4c, II v. – Rutytė Mireta, 1a, III v. – Sabina Kravčeninaitė, 4c

Nominacijos:

• Kruopštumas, – Brigita Grauslytė, 4c
  • Novatoriškumas –Gustinas Morkus, 4b
  • Temos atskleidimas – Juodėnaitė Monika, 4b
  • Originalumas – Inga Stanevičiūtė, 3a
  • Spalvingumas – Gabija Vičytė, 1a

Rusų k.  I v. –  Gintarė Kriaučelytė, 3e, II v. – Urtė Šimkutė, 2a, III v. –  Dominykas Pocius, 2e

Nominacijos:

• Estetika – Žilvinas Skudžinskas, 2e
  • Novatoriškumas – Mireta Rutytė, 1a
  • Temos atskleidimas – Deimantė Nacevičiūtė, 2d