IŠMINČIUS 2019

Lapkričio 28 dieną „Vėtrungės“ gimnazijos komanda dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuotame  tradiciniame Finansų ir apskaitos katedros respublikiniame renginyje „IŠMINČIUS 2019“, kuris subūrė tuos, kurie neabejingi matematikos, statistikos ir ekonomikos mokslams. Mūsų gimnazijai atstovavo 4 a kl. mokiniai: Sandra Auškelytė, Viktorija Gudžiūnaitė , Marius Daškevičius, Domantas Klumbys ir matematikos mokytoja Rita Žukaitienė.

Konkurse dalyvavo 18 komandų. Gimnazistai, studentai sprendė užduotis ir išbandė žinias protų mūšyje, tuo metu mokytojai ir dėstytojai dalijosi patirtimi seminare. Renginio dalyvius  pradžiugino šuo asistentas Kuršis, kuris kaip pasakojo šeimininkė Inga, padeda vaikams mokytis matematikos, fizikos istorijos ir kitų dalykų. Kuršis sprendė dalyvių užduotus matematinius veiksmus: teisingai sudėjo, sudaugino, padalijo, pakėlė kvadratu ir net ištraukė šaknį. Savo atsakymus  jis demonstravo balsu.

Mokytoja Rita Žukaitienė