Ib gimnazinės klasės savanorystės akcija

Spalio 24 d. gimnazijoje vyko „Savanorystės diena”, tad Ib klasė ėmėsi iniciatyvos ir nieko nelaukdami savanoriavo VšĮ „Linksmosios pėdutės“ ir Klaipėdos miesto globos namuose. „Linksmosiose pėdutėse“ mokiniai tvarkė aplinką, kačių namus ir guodė likimo nuskriaustus gyvūnus. „Linksmosios pėdutės“ dėkoja: R. Atkočiūnui, V.Balsiui, V.Barbšiui, D.Drąsutavičiui, L.Gailiui, B.Gruodytei, I.Jonkui, K. Juškai, K.Jurgučiui, J.Komžai, M.Lemežiui, M. Lukošiui, M. Pranulytei, U.Rekašiūtei, O.Rudzinskaitei, L.Servai, K. Šimkutei. Klaipėdos globos namuose mokiniai tvarkė aplinką, merginos tvarkė bibliotekoje knygas, bendravo su globos namų senjorais ir vaišino juos savo keptais pyragais. Klaipėdos globos namai dėkoja:K. Ambrozaitei, N.Delekui, G. Gedrimaitei, K. Indruškaitei, J.Jokubaitytei, E.Matias, G.Misevičiūtei, A.Niazian, A.Odinaitei, A. Orinkaitei, E.Pašilytei, A. Vaicekauskui, G.Šiušytei, K.Krumplytei. 2017-10-21 dieną Ib klasės mokinė Kamilė Krumplytė savanoriavo Maisto banko akcijoje.

Labai džiaugiamės 1 b klasės mokinių ir vadovės R.Šimkuvienės  aktyvumu ir nuoširdumu.