Mokinių konferencija „Programavimas – mano laisvalaikio dalis“

Spalio 20 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko Klaipėdos miesto mokinių konferencija „Programavimas – mano laisvalaikio dalis“, kurią, bendradarbiaudami su KMTP, organizavo uostamiesčio pedagogai Ramunė Šimkuvienė, Vaidilutė Žukauskienė ir Leonas Šimkus. Šie mokytojai subūrė dvidešimt du 5- 12 klasių mokinius, kurie demonstravo savo sukurtas programėles bei žaidimus. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos II b klasės mokinys Pijus Petkevičius kartu su komanda „Seaport Developers“ pristatė mobilią programėlę, skirtą dviratininkams. IIIe klasės mokinys Simas Račkys pristatė projektą „Iliuzijos gaublys“, kuris atveria galimybes naudojant mikroprocesorių bei LED technologijas kurti išmanius piešinius.

Renginio organizatoriai dėkingi Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokiniams – savanoriams, kurie padėjo sklandžiai organizuoti renginį: Ib klasės mokiniams Laurynui Gailiui, Justui Komžai, Arnui Vaicekauskui; IIb klasės mokiniams Gabijai Žemlauskaitei, Lukui Zeniauskui, Aidui Benečiui.