Žemės dienos renginiai

Kovo 21-ąją mūsų gimnazistai surengė viktoriną – konkursą bei renginį „Žalioji elegancija“. Šių sumanymų tikslas – atkreipti dėmesį į gamtos svarbą ir reikšmę žmonių gyvenimui, skatinti atsakingą ir  tvarų vartojimą, susimąstyti apie ryšį su gamta ir atsakomybę už planetos išsaugojimą.

Written by