Birželio 8 dieną 1-2 klasių gimnazistai užbaigė visus mokslo metus trukusį „Pilietiškiausios klasės“ konkursą. Konkurso dalyviai visus mokslo metus organizavo renginius, skirtus minėtinoms dienoms atminti, gynė gimnazijos garbę olimpiadose, konkursuose bei sporto varžybose, dalyvavo pilietiškumo akcijose, labdaros renginiuose. Visus metus Skaityti …
