Sveikiname Evitą Vaserytę tapus konkurso „Šokis su baimėmis” laureate!

Šiaulių menų mokyklos organizuotoje Lietuvos mokinių skaitmeninių piešinių parodoje-konkurse „Šokis su baimėmis“ dalyvavo 80 jaunųjų menininkų iš visos Lietuvos. Dalyviai drąsiai tyrinėjo savo baimes ir pavertė jas įspūdingais skaitmeniniais piešiniais. Evita buvo išrinkta konkurso vertinimo komisijos laureate bei surinko daugiausiai Facebook stebėtojų patiktukų. Evitos mokytoja – Ramunė Šimkuvienė.

Džiaugiamės mokinės laimėjimu ir linkime sėkmės tolimesnėje kūryboje.

Written by