Tarptautinė mokslinė konferencija „Jaunasis tyrėjas išmaniajai visuomenei“

Gegužės 9 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Jaunasis tyrėjas išmaniajai visuomenei“. Šioje konferencijoje savo tiriamąjį darbą pristatė ir mūsų gimnazijos abiturientė Gabija Erlickytė (4eko). Dalinamės Gabijos įspūdžiais iš vykusio renginio: 

„Gegužės 9 dieną dalyvavau Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vykusioje jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, kur pristačiau savo tiriamąjį darbą „Japoninio pelėvirkščio morfometriniai parametrai Klaipėdos mieste“ (mokytojai Indrė Venskuvienė ir Tomas Ruginis). Buvo smagu pristatyti šį ilgai darytą tyrimą didesnei auditorijai nei mokyklos bendruomenė ir sulaukti pasiūlymų, ką su juo daryti toliau. Taip pat buvo įdomu išgirsti kitus pristatymus, kurie suteikė motyvacijos daugiau tyrinėti ir domėtis. Visa tai buvo naudinga patirtis ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę taip praplėsti savo akiratį. Esu labai dėkinga mokytojams už pagalbą ir kantrybę!“