Susitikimas su NASA astronaute

Gegužės 8 d. Šiaulių STEAM centre svečiavosi buvusi NASA astronautė Heidemarie Stefanyshyn – Piper. Į šį susitikimą buvome pakviesti ir mes: biologijos mokytoja Indrė Venskuvienė, 2eko2 klasės mokinys Vytautas Zokas bei 3eko2 klasės mokinys Ernestas Olbert – Tolstov. Dalinamės Vytauto įspūdžiais: 

„Šiandien buvo labai linksma diena, patyriau daug naujų įspūdžių. Susitikimas su astronaute Heidemarie Stefanyshyn-Piper buvo labai naudingas, ypač tokiam moksleiviui kaip aš. Ji buvo labai maloni ir atsakinėjo į visus mano užduotus klausimus. Pasidalijo savo istorijomis ir žiniomis. Taip pat aplankėme daug muziejų. Įdomiausias buvo fotografijos muziejus dėl didelio ekspozicijų kiekio ir pasakojimų. Tai mano pirmas kartas Šiauliuose Taip pat pirmą karta keliavau traukiniu. Tai dar vienas geras įspūdis. Tikrai neprašvaistyta diena, tikiuosi dažniau dalyvauti tokiuose renginiuose.“