Kovo 14 d., „Vėtrungės“ gimnazijos vaikinų komanda, dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3×3 zoninėse varžybose, kurios vyko Mažeikiuose ir užėmė II-ąją vietą, kuri suteikė teisę dalyvauti kitame etape – tarpzoninėse varžybose:
Erlickis Arnas, 2c kl.,
Bitinas Gvidas, 1f kl.,
Margevičius Justinas, 1eko1 kl.,
Barauskas Pijus, 1eko2 kl.
Sveikiname ir džiaugiamės mūsų moksleivių pasiekimais!

