Sveikiname!

Balandžio 26 d. Klaipėdos ,,Varpo“ gimnazijoje vyko VIII-asis Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų jaunųjų oratorių konkursas. Organizuoti oratorių konkursą skatina iškalbos meno renesansas visame pasaulyje. Tačiau Lietuvoje vis mažiau jaunų žmonių geba logiškai reikšti savo mintis gimtąja kalba, įtaigiai kalbėti ir patraukti klausytojų dėmesį. Šis gebėjimas labai reikalingas jauniems žmonėms planuojant savo ateitį, susijusią su karjera. Pirmąją vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinė Rasa Ruškytė! (III e klasė). Rasa užbūrė vertinimo komisiją ir visus žiūrovus savo oratoriniais gebėjimais ir įtaigia bei ekspresyvia kalba! Didžiuojamės savo nugalėtoja!
Mokinę konkursui paruošė lietuvių k. ir literatūros mokytoja Rita Meržvinskaitė-Pamparienė.