Rugsėjo 1-oji

Rugpjūčio lietūs nusivedė  dar vieną vasarą, o rugsėjo rytas nušvito saulėtais atostogų džiaugsmų įspūdžiais. Atrodė, jog naujų mokslo metų šventėje kunkuliavo laisvės ir bičiulystės  pojūtis: visi gimnazijos kieme šurmuliavo ir dalinosi neįgyvendintomis svajonėmis, Kamilės ir Ievos  dainos nejučia įtraukė  drauge pritarti priedainiui , o pašėlusių „Mi Vida” merginų šokiai  atpalaidavo visus nuo kalbų apie sunkius mokslus ir griežtus mokytojus.
Nuolatinio tobulėjimo ir išminties linkėjo seimo narė bei buvusi mūsų gimnazijos mokinė Agnė Bilotaitė. Prisijaukinti atsakomybės jausmą kvietė gimnazijos direktorius Ramvydas Juška.
Ech, gera grįžti į gimnaziją, kai tiek daug šviesos būta jau pirmąją mokslų dieną…

Paulius Rauba (4e)