Pilietiškiausios klasės išvyka į Kauną

Rugsėjo 16 dieną mes, II a klasės mokiniai, vykome į Kauną. Šią išvyką laimėjome praėjusiais mokslo metais vykusiame Pilietiškiausios klasės konkurse. Kaune aplankėme IX forto muziejų, ten dalyvavome išplėstinėje teminėje ekskursijoje „IX forto gynybinės sienos- požemiai”, sužinojome apie Kauno tvirtovės ir forto istoriją, taip pat apie sovietinės ir hitlerinės okupacijos vykdytą genocidą ir holokaustą. Pasivaikščiojome muziejaus apylinkėse,  didelį įspūdį paliko  paminklas, skirtas nacizmo aukoms atminti. Po to vykome į Vytauto Didžiojo karo muziejų, ekskursijos metu aplankėme muziejaus ekspozicijas: sužinojome apie kovas, vykusias Lietuvos teritorijoje, apie Lietuvos kariuomenės kūrimosi pradžią, lietuvių tautos pasiaukojimo kovas ginant tėvynę, pamatėme kareivių uniformų rekonstrukcijas, ekipuotę, šaunamuosius ginklus. Vėliau funikulieriumi pakilome iki Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčios. Galiausiai pasižvalgėme po  Kauno senamiestį ir vėlai vakare grįžome namo. Labai dėkojame istorijos mokytojai R. Mickutei ir geografijos mokytojai D. Mickutei  už konkurso organizavimą!/II a klasės mokiniai/