Didžiuojamės mokinės pasiekimais

Didžiuojamės mūsų gimnazistės Auksės Janušauskaitės pasiekimais, kuriuos ji trumpai pristato savo straipsnelyje. Tikimės  puikių rezultatų kitais metais „Lithuanian Brain Bee‘‘ konkurse .

,,Tikėk savim ir savo jėgom“ – kartojame nuo pirmų žingsnių  ,,Vėtrungės“ gimnazijoje ir kartais iš tiesų pakanka tik patikėti, kad viskas įmanoma, tuomet ir mūsų nesėkmės gali tapti sėkmėmis. 2021-2022 m. m. sudalyvavau ,,Lithuanian Brain Bee“ neuromokslų konkurse. Nusiteikiau, kad mano kelias baigsis  pirmuoju etapu, tačiau sužinojau, jog patekau į antrąjį nacionalinį turą. Labai nustebau sužinojusi, kad likome vos septyniolika mokinių. Nuo ankstyvo ryto iki pat ketvirtos valandos vakaro praleidau paskaitose, o įvykdžius  įvairius egzaminus, deja, į penketuką nepatekau. Netrukus gavau laišką iš LBB komados su pasiūlymu rašyti motyvacinį esė Leadership Initiatives organizacijai, nes jie kai kuriems keliems šio konkurso dalyviams, atsižvelgiant į jų pasirodymą bei motyvaciją, norėjo suteikti stipendijas leidžiančias dalyvauti jų vasaros programoje. Po kelių savaičių sulaukiau asmeninio laiško iš programos vykdančiojo direktoriaus, kuriame buvo pranešama tai, kad man skirta dalinė stipendija ir aš galiu rinktis kurioje šią vasarą vykstančioje programoje noriu dalyvauti. Pasirinkau vykti į ,,Advanced Medical and Public Health Internship“ programą, kuri vyko  šių metų liepos 17- 23 d. Vašingtono  Džordžtauno univesitete. Paskaitose toliau plėtėme savo žinias apie keturias dažniausias ligas Nigerijoje. Visą savaitę praleidome dirbdami įtemptu grafiku bei tobulinome  praktinius gebėjimus: gaivinimas, intubacija, laproskobija, ultragarso tyrimas bei kt. Labai džiaugiuosi šia patirtimi, nes šių metų rugsėjo pradžioje gavau laišką, kad man vėl suteikta dalinė stipendija dalyvauti Leadership Initiatives ,,Advanced Medical and Public Health“ programoje 2023 metų liepą. Paskatinta biologijos mokytojų Jurgitos Jasaitytės- Urbonės ir Indrės Venskuvienės ruošiuosi atstovauti mūsų gimnazijai ,,Lithuanian Brain Bee‘‘ konkurse ir šiais mokslo metais“. /Mokinė Auksė Janušauskaitė, 3d/

https://lichangesummer.org/2022/HealthS1AJanusauskaite/