Sveikiname

Liepos 24-30 d. Banska Bistricoje (Slovakija) vyko Europos jaunimo olimpinis festivalis. Krepšinio U-16 Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius. Rinktiniai atstovavo ir sidabro medalį laimėjo „Vėtrungės” gimnazijos 2et klasės mokinys Kristupas Grybas. Kristupas krepšinio treniruotes lanko V.Knašiaus krepšinio mokykloje. Jo pirmasis treneris – Mindaugas Bugys, kuris taip pat nuo šių mokslo metų dirba mūsų gimnazijoje. Rugsėjo 7 d. Klaipėdos miesto rotušėje sportininkus priėmė ir apdovanojo miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti liepą vykusio Europos jaunimo olimpinio festivalio medalininkai. Sportininkus, jų trenerius ir komandos narius sveikino olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Daugiau informacijos:

LTOK apdovanojo Europos jaunimo olimpinio festivalio medalininkus