Keičiu pamokas į paskaitas

Šių metų vasario 25 d. gimnazistai lankėsi KVK Technologijų fakulteto atvirų durų savaitės renginiuose. Pamokas mokiniai iškeitė į kolegijoje vykusias paskaitas.  Domėjosi stojimo aktualijomis ir naujovėmis: 3D modeliais ir bepilotėmis skraidyklėmis, 3D skaitmeninių paviršiaus modelių kūrimu naudojant dronus, išmaniąja statyba mieste, kompiuterine ratų geometrija, programinės įrangos kūrėjo profesija. Besidomintys maisto technologijomis galėjo atlikti praktinius bandymus laboratorijose. Užsiėmimų metu gimnazistai sužinojo savo biologinį amžių, pažvelgė į maistą pro mikroskopus, pabuvojo spalvotame chemijos pasaulyje. Kad ir trumpai, bet  mokiniai turėjo galimybę pabūti studentais ir „pasimatuoti“ juos dominančias specialybes. Diena buvo pilna įspūdžių bei geros patirties.

Matematikos mokytoja Lina Griščenkovienė