Gimnazijos laimėjimai konkurse „IT varžybos 2026”

Paskutinę balandžio dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas skambėjo nuo mokinių šurmulio ir juoko. Čia vyko tradicinis 6 -12 klasių mokinių konkursas  „IT varžybos 2026“ į kurį susirinko 10 komandų iš įvairių Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų. Mokiniai varžėsi socialinių tinklų, išmanumo, bei EDUBOT robotų valdymo rungtyse. „Vėtrungės“ gimnazijos komanda  KYBERFARAI konkurse užėmė I vietą vyresniųjų mokinių pogrupyje. Džiaugiamės, kad KMSC komanda KETAI, kurios sudėtyje yra „Vėtrungės” gimnazijos mokiniai, užėmė III vietą. Dėkojame varžybų vertintojams, buvusiems „Vėtrungės” gimnazijos mokiniams, Tadui Kučinskui ir Ervinui Dambrauskui bei Vėtrungiečių savanorių komandai Vaidui, Simonai, Tomui, Džiugui, Titui, Arui, Tautvydui, Algirdui bei Joriui. Visos komandos aktyviai įsitraukė į šias varžybas ir tikime, kad jie šiame renginyje pasisėmė daug patirties bei bendrystės.
Konkurso organizatorė ir komandų mokytoja
Ramunė Šimkuvienė

Written by