Sveikiname

Balandžio 30 d. Vytauto Didžiojo gimnazijoje vykusiame I-IV klasių mokinių protų mūšyje ,,Atrask planetą savyje”mokinių komanda užėmė III vietą. Dėkojame geografijos mokytojai Daivai Mickutei ir 3 gimnazijos klasės mokiniams:
Jokūbui Rimavičiui
Neilui Markauskui
Edmundui Lastakauskui
Orentui Paulauskui

Written by