Veiksmo Savaitė „BE PATYČIŲ 2018“

Kovo 19 d. –  23 d. „Vėtrungės“ gimnazijoje vyks Veiksmo Savaitė  „BE PATYČIŲ 2018“
PROGRAMA

Visą savaitę bus vedamos klasės valandėlės apie pagarbą, tarpusavio supratimą bei pagarbų elgesį su mokytojais ir mokiniais. Kviečiame visus dalyvauti, nelikti abejingiems! Programos laikas ir vieta gali keistis

• Pirmadienį (kovo 19  d.) gimnazijoje vyks akcija „Nevėluok“. Mokiniai bus raginami nevėluoti į pamokas.
  • Antradienį (kovo 20 d.) per IV-ą pamoką  vyks draugiškos estafečių varžybos- susitinka mūsų gimnazijos 1A ir 1B klasės mokiniai. Organizuojamos kūrybinės 1-2 klasių dirbtuvės per ilgąsias pertraukas II-IIIa. fojė. Mokiniai piešia plakatą tema „Būk nuoširdus“. Darbai bus eksponuojami gimnazijoje.
  • Trečiadienį (kovo 21 d.) tarpmokyklinės draugiškos krepšinio varžybos- susitinka „Vėtrungės“ ir Hermano Zudermano gimnazijos mokinių komandos.
  • Ketvirtadienį (kovo 22 d.) „Vėtrungės“ gimnazijos mokytojai ir I-II gimn. klasių mokiniai gimnazijos kieme po 3 pamokų vykdys akciją  flashmob‘e.  Mokiniai su mokytojais sustos  širdies simboliui (♥) ir sušuks- „Patyčioms ne“ ( pageidautina, kad akcijos dalyviai atsineštų po raudoną lapą).