Tinklininkų laimėjimai

Kovo 5-7 d. Martyno Mažvydo progimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos sporto salėse vyko 2018-2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių  sporto žaidynių ,,Mero taurė‘‘ merginų ir vaikinų tinklinio varžybos. Merginos finale nusileidusios Vytauto Didžiojo gimnazijos  sportinės klasės tinklininkėms užėmė II vietą. Vaikinai  pogrupio varžybose iškovojo pergales ir išėjo į pusfinalius, bet pritrūko sėkmės kovojant dėl prizinės vietos. Iškovota IV vieta. Merginų tinklinio varžybose dalyvavo 7 komandos, vaikinų-8 komandos.

Kovo 12 dieną Hermano Zudermano gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokinių draugiškas tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos  Nepriklausomybės  atkūrimo dienai paminėti. Šiame turnyre dalyvavo bei sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos tinklininkės. Merginos  džiaugiasi ir dėkoja turnyro organizatoriams.