Sveikiname

sportsGegužės 13 d. miesto stadione vyko Klaipėdos miesto moksleivių sporto žaidynių Mero taurei laimėti lengvosios atletikos varžybose, kuriose merginų komanda iškovojo 3 vietą, o  vaikinai  liko 2 vietoje.

Sėkmingiausiai pasirodė šie mūsų gimnazijos sportininkai:

Benediktas Mickus (3e) – 1 vieta (1000 m), Einius Normantas (2a) – 1 vieta (400 m), Žąsytytė Gabija( 1a) – 2 vieta (šuolis į aukštį), Gabija Stočkutė (2d) – 3 vieta ( šuolis į tolį) Dovydas Gricius (3c) – 2 vieta (šuolis į aukštį) Enrikas Būta (1b) – 2 vieta ( šuolis į tolį). Estafetiniame bėgime 4×100 m vaikinai iškovojo 2-ąją vietą, merginos liko trečios. Dėkojame ir kitiems moksleiviams, kurie dalyvavo varžybose: Valda Bušmaitė (1a), Kotryna Semionovaitė (2d), Mantas Kabelis (2d), Emilija Saudargaitė (3e).