Sėkmė vėl lydėjo Vėtrungiečius

Gruodžio 11 d. 12 val. „Varpo“ gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto moksleivių eilėraščių deklamavimo konkursas „Gyvenimo spalvos“ (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių kalbomis). Konkurse dalyvavo didelis būrysmokinių iš „Varpo“, „Aukuro“, „Vėtrungės“, „H.Zudermano“ gimnazijų, kurie deklamavo eilėraščius visomis keturiomis kalbomis. Dalyviai varžėsi dviejose grupėse: 1-2 ir 3-4 gimnazijos klasių mokinių ir visai nesvarbu kuria kalba buvo paruošti eilėraščiai. Svarbiausia buvo kaip gimnazistai sugebėjo perteikti autoriaus mintis naudodami savo gebėjimus: raiškumą, intonaciją, tarimą ir artistiškumą. Varžytis su mokiniais, deklamuojančiais poeziją anglų k. (pirmoji užsienio kalba)  buvo tikras iššūkis tiems skaitovams, kurie mokosi rusų, vokiečių, prancūzų kalbas kaip antrąją užsienio kalbą.  Žiūrovams tikrai buvo nelengva suprasti apie ką mokiniai deklamavo jiems nesuprantamomis kalbomis t.y. kalbomis kurių jie nesimoko, bet skaitovų išmonė, spindinčios akys ir sklindanti energija leido pajausti eiliuoto žodžio galią.

Vėtrungės gimnaziją atstovavo  4 dalyvės paruošusios eilėraščius anglų, rusų  ir prancūzų kalbomis: Guoda Domilė Šukytė (II gimn. kl. aglų k. mokyt. Giedrė Tumosienė), Diana Žvinakytė (I gimn. kl. rusų k. mokyt. Tatjana Darulienė), Deimantė Juodzevičiūtė (III gimn. kl. aglų k. mokyt. Raimonda Raškevičė), Greta Simutytė (III gimn. kl. prancūzų k. mokyt. Rima Raškauskienė).

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir  šiemet mūsų dalyviai grįžo apdovanoti.

Deimantė Juodzevičiūtė laimėjo II-ąją vietą ir asmeninę dovanėlę 3-4 gimn. kl. mokinių grupėje

Diana Žvinakytė buvo apdovanota specialiu žiūrovų simpatijų prizu ir padėkos raštu 1-2 gimn. kl. mokinių grupėje

Žiūrovų širdys po konkurso prisipildė teigiamų emocijų, šventinės nuotaikos ir džiugesio dėl savo mokyklų atstovų sėkmės. Už tai tariame ačiū ir mūsų gimnazijos dalyviams. Sveikiname ir džiaugiamės!!!

Anglų k. mokytoja ir konkurso vertinimo komisijos narė Birutė Buinevičienė.