Projektas ,, Svajonių komandos‘‘ tęsiasi

Pagaliau po nuotolinio mokymosi mes grįžtame ir pradedame veiklas įgyvendinti ,,gyvai‘‘. Pirmasis susitikimas įvyko ,,Vėtrungės‘‘ gimnazijoje. Jaunieji lyderiai iš ,,Varpo‘‘ ir ,,Vėtrungės‘‘ gimnazijų pravedė edukacinius užsiėmimus 1e klasei. Pasirinkta tema – „Sportas laužo stereotipus“. Veiklų metu skatinome mokinius kitaip pažvelgti į parolimpinį sportą, vykdėme sportines veiklas. 2017-2020 metais LTOK ir Britų Taryba Klaipėdos regione įgyvendina projektą ,, Svajonių komandos‘‘ (angl. ,, Dreams & Teams‘‘). Projektas „Svajonių komandos“ skirtas per sportines veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius bei suteikti žinių ir gebėjimų pedagogams ugdant XXI amžiaus kompetencijas ir lyderystę mokinių tarpe; skatinti Klaipėdos miesto mokyklų bendradarbiavimą, tarpkultūrinę integraciją. Šiais metais projekte dalyvauja keturiolika Klaipėdos mokyklų. ,,Vėtrungės‘‘ gimnaziją šiame projekte atstovauja kūno kultūros mokytoja Laima Ložienė ir ekonomikos mokytoja Indrė Molienė bei keturi moksleiviai: Dominykas Pocius 3e, Gytis Šeputis 3e, Gabija Vaišnoraitė 3a, Radvilė Saročkaitė 3a.