OBUOLYS NUO OBELS

Kaip viena akimirka, su didžiuliu glėbiu darbų prabėgo gegužės mėnuo. Prieš akis  saulėta, nerūpestinga vasara, kviečianti kiekvieną stabtelėti ir susimąstyti – kiek darbų padaryta, ko pasiekta, ar tenkina nuveiktoje veikloje įgyta patirtis?  Tuo tikslu, lydimi gražiu noru dalintis įvairiuose renginiuose patirtais įspūdžiais, gegužės 29 dieną, šiuolaikinių šokių kolektyvo „Mi Vida“ šokėjai į „Vėtrungės“ gimnazijos aktų salę sukvietė pačius brangiausius žmones – tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes, gerbiamus ir mylimus mokytojus bei draugus į tradicinį renginį „Obuolys nuo obels“. Sukvietė kad pabūtų kartu, kad pasidžiaugtų nuveiktais darbais, padėkotų už rūpestį, meilę ir dėmesį, už palaikymą ir padrąsinimą įgyvendinant savo svajones, išreiškiant  savo talentą ir gebėjimus šokyje.

Skaidrių ir filmuotos medžiagos pristatyme, supažindinome susirinkusius su gimnazijoje šokančių mokinių koncertine veikla, didžiule doze linksmo juoko buvo pasitiktas pristatymas apie gražią ir linksmą kolektyvo tradiciją – naujų narių krikštą.

Esu labai laiminga… Praėję mokslo metai nepaprastai „turtingi“ aktyviais ir talentingais mokiniais“. Džiugina gausus puikių, motyvuotų, šiais metais popamokinio neformaliojo ugdymo veiklą pasirinkusių pirmokų būrys: Gabrielė Jusytė (1b), Patricia Jacynaitė (1e), Kamilė Filimonova (1e), Augustė Raveikytė (1e), Roberta Rubežiūtė (1e), Gustė Vainoriūtė (1e), kol kas vienintelis, tačiau labai šaunus vaikinas Naglis Dvarionis (1e) bei antrus metus šokanti Vanesa Skunsman (3d).  Tačiau bene labiausiai visus susirinkusius stebino  ekspresyvios šokėjos Alinos Skvarčinskaitės (2d) talentas, jos pačios sukurti bei atliekami solo ir su grupe šokiai.

Nuoširdžiai dėkojame, buvusiai kolektyvo šokėjai abiturientei Radvilei Damošiūtei (4b) už vertingą choreografinį palikimą, jos sukurtus ir kolektyvui padovanotus nuostabius, išraiškos šokius.  Širdingai ačiū, visiems už parodytą dėmesį, plojimus ir gerą nuotaiką.

LINKIME VISIEMS GRAŽIOS, ĮSIMINTINOS VASAROS!

Vida Ruikienė šokio mokytoja, grupės „Mi Vida“ vadovė