Miesto gimnazistų konkursas ‘Interpretive Reading’

22014 m. lapkričio 19 d.trečiadienį  Ąžuolyno gimnazijoje vyko raiškaus skaitymo anglų kalba konkursas „Interpretive Reading”. Jame dalyvavo 12 mokinių (iš Baltijos, Aitvaro, Ąžuolyno, Vėtrungės gimnazijų ir Klaipėdos Licėjaus).  Konkurse dalyvavo dvi Vėtrungės gimnazijos mokinės: 3e klasės mokinė Deimantė Juodzevičiūtė (mokyt. Raimonda Raškevičė)  ir  2b klasės mokinė Gabrielė Fišerytė (mokyt. Jurga-Austėja Čižinauskaitė). Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į dvi kategorijas: antrų gimnazijos klasių ir trečių gimnazijos klasių. Dalyviai angliškai skaitė ištraukas iš pasirinktų knygų. Skaitovai daug dėmesio skyrė ne tik kalbos raiškumui, bet ir vaizdingumui, todėl kiekvieno pasirodymas priminė ištrauką iš spektaklio. O žiuri komisija vertino: kūrinio ir dalyvio prisistatymo įtaigumą, anglų k. tarimo kokybę, autoriaus minčių supratimą ir interpretavimą, pasirodymo laiko ir tempo santykį. Kol komisija skaičiavo rezultatus, mokiniai turėjo galimybę pabendrauti ir pasivaišinti kava bei saldumynais. Abi mūsų  gimnazijos atstovės grįžo įvertintos: Deimantė Juodzevičiūtė– gausiais žiūrovų plojimais ir sirgalių pagyromis, o Gabrielė Fišerytė  – II vieta antrų gimnazijos klasių grupėje.

Sveikiname  Gabrielę ir Deimantę garbingai atstovavusias “Vėtrungės” gimnaziją.

Viktorija Ambrazaitytė (IIIe)