Klaipėdos miesto mokinių konferencija „Programavimas – mano laisvalaikio dalis“

2018 m. spalio 19 d. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre įvyko ketvirtoji Klaipėdos miesto mokinių konferencija, suorganizuota kaip vienas iš PROGRAMAVIMO SAVAITĖS „CODEWEEK“ 2018 renginių. Į renginį pasidalinti savo programavimo patirtimi susirinko Klaipėdos m. 6 – 12 klasės mokiniai iš progimnazijų ir gimnazijų. Klaipėdos  „Vėtrungės“ gimnazijos 1E klasės mokinys Lukas Surblys konferencijoje pristatė savo sukurtą mobiliąją programėlę „LIETUVIŠKI ŽODŽIAI (BETA)“. 2B klasės mokinys Arnas Vaicekauskas pristatė Processing3 pagalba savo sukurtą žaidimą „DODGE MANIA“. 2B klasės mokinys Rytis Atkočiūnas papasakojo apie jo sukurtą „Namų sargo“ sistemą pranešančią apie gaisrą ir įsibrovimą. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais į konferenciją susirenka perspektyvūs programavimo entuziastai ir tarp jų yra „Vėtrungės“ gimnazijos mokinių.

Informacinių technologijų mokytoja Ramunė Šimkuvienė