DĖL UNIFORMŲ MATAVIMO

Būsimus gimnazistus kviečiame pasimatuoti mokyklines uniformas „Vėtrungės“ gimnazijoje. Gimnazijos privaloma uniforma – tamsiai mėlynas švarkas. (Kad būtų patogu ir atitiktų metų sezoniškumą, galima  papildomai pasirinkti bliuzoną, polo marškinėlius ar megztuką su mokyklos logo).

Birželio 28 d. 12.00 – 15.00 val. 109 kab.

Liepos 2 d. 15.00-18.00 val. 109 kab.

Užsisakant reikia turėti avansą už audinį.  Galima kreiptis tiesiogiai į UAB Elva,  Tel. 8 699 68 470 , prekyba@elva.lt  Siūlomi švarkeliai, sarafanai, megzti gaminiai, polo marškinėliai.  Specialus  įmonės pasiūlymas – TRIKOTAŽINIAI ŠVARKELIAI. Tai labai patogūs, malonūs prie kūno, ir labai stilingi. Kaip NAUJIENĄ,  siūloma savo uniformą papildyti mokinių labai pamėgtais ŠILTUKAIS (bliuzonais) – jaukus, stilingas drabužis su mokyklos logo. Taip pat trikotažiniais polo marškinėliais ant kurių gali būti išsiuvinėtas logotipas.

ELVA Kaininkas M-KLA

Naujausias pasiūlymas