DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

STOJANČIŲ   Į NETRADICINIO UGDYMO PIRMĄ GIMNAZIJOS KLASĘ, MOKINIŲ   DĖMESIUI  !

1. Mokinių, stojančių mokytis į netradicinio ugdymo klasę ( ekologijos ir aplinkos technologijų sampratos programa) , motyvacinis patikrinimas vyks 2018 m. gegužės 17 d. (ketvirtadienį ), 15.00 val., kabinetuose Nr.109, 110, 111.
  2. Informacija, dėl motyvacijos ir gebėjimų vertinimo patikrinimo bus pateikta mokinių susirinkime, kuris vyks 2018 m. gegužės 8 d. (antradienį) gimnazijos aktų salėje 16.00 val.
  3. Iki  2018 m. gegužės 17 d. gimnazijos priėmimo komisijai (gimnazijos raštinė) būtina pateikti:

3.1. einamųjų mokslo metų turimus I pusmečio  ( II trimestro) dalykų įvertinimus  iš lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos, pirmos užsienio kalbos ir istorijos;

3.2.  per pastaruosius 2 metus  mokinio   pasiekimus fizikos ,biologijos, chemijos, geografijos, matematikos  olimpiadose, konkursuose ir projektuose ( diplomai, padėkos).

PRIIMAMŲ MOKINIŲ MOTYVACIJOS VERTINIMO TVARKOS APRAŠAS

********************************************************************************************************************

Prašymai mokytis gimnazijoje kitiems mokslo metams teikiami asmeniškai ar registruotu laišku (kuriame turi būti prašymas mokytis, vaiko asmens dokumento kopija ir anketa-duomenys apie moksleivį).

I gimnazines klases – nuo 2018 m. vasario 19 d. 8 val.;

II–IV gimnazines klases – nuo 2018 m. vasario 21 d. 8 val.

Informacija apie priėmimą pateikiama skiltyje „PRIĖMIMAS”