40 kaštonų žalių

Kažkada būta tokios dainos „40 kaštonų žalių”. Kaip tik  tuo metu buvo pastatyta mūsų gimnazija (tada ji vadinosi 22-oji). Gera dainuoti šią dainą ir dabar, nors praėjo lygiai 40 metų nuo mokyklos atidarymo. Ir dabar  mokiniams vis dar atrodo, kad kaštonai gali būti tik žali. O mūsų mokytojai pasakytų, jog jie per tiek metų tapo spalvoti kaip tie rudens lapai pro langą.  Šią datą 1-4 gimn.klasių atstovai drauge su MT ir visa bendruomene minėjo spalio 26 d. Beje, vietoj didelio torto gimnazistai kepė meduolinius palinkėjimus, kuriuos visos klasės džiaugsmingai pasidalino jubiliejinio renginio metu. P.S. Gimnazistai vaišinosi raidėmis ! Gal greitu metu pradės valgyti ir „knygas”???

Dėkojame už foto: Lukas Gedminas (2a klasė) ir Virgilijus Valickis (istorijos mokytojas).