Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. švenčiama tarptautinė Tolerancijos diena. 1 C klasės gimnazistai šiai progai paminėti parengė informacinį stendą apie toleranciją. Be to, drauge su etikos mokytoja Lina Lamsaitiene buvo inicijuota 1–2 gimnazijos klasių akcija „Tolerancijos namai“ – mat šių metų Tolerancijos dienos simbolis yra namas. Per etikos pamokas mokiniai piešė daugiabučių namų, kuriuose turi darniai sugyventi skirtingos pasaulėžiūros žmonės, langus. 1 C klasės mokiniai iš šių piešinių sukomponavo tolerantiškų daugiabučių namų ekspoziciją. Ir galiausiai paskutinis šiai progai skirtos savaitės renginys – lapkričio 18 d. mokyklos skaitykloje surengta Kahoot! viktorina, kurioje visi 1–2 klasių gimnazistai pademonstravo puikias žinias ir sumanumą, tačiau šauniausios buvo šios komandos: 1-ąją vietą užėmė 1 D klasės komanda, 2-ąją – 2 D klasės komanda, 3-ąją – 2 B klasės komanda, 4-ąją – 2 A klasės komanda.

Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems mūsų renginiuose ir prisidėjusiems prie akcijų bei sumanymų realizavimo. 1 C klasės mokiniai