SEB ambasadorių programa moksleiviams

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija šiais metais dalyvauja SEB banko ambasadorių programoje, III klasės mokinė, Laura Barkauskaitė, tapo šios programos ambasadorė.

Ši banko parengta programa plačiai supažindina su finansiniu raštingumu, naudojamais ištekliais, tvarumu, banko veikla, taupymu, investavimu ir rizika, bei kitomis įvairiomis temomis.

Ambasadoriai tobulina savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, šviečiasi ir šviečia kitus.

Programa yra suskirstyta į kelis etapus, o kiekvienas etapas turi tam tikrą savo mėnesio temą.

Sausio mėn. pravesta 10 paskaitų I-IV klasių mokiniams.

Taip pat Laura turėjo galimybę savo žiniomis pasidalinti ir už mokyklos ribų – Ekologinės ekonomikos ir biochemijos užsiėmimus lankantys mokiniai – Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre klausėsi paskaitos – Finansinio raštingumo ABC.

Programa suteikia tikrai daug patirties ir žinių. Kaskart dėstydama paskaitą Laura tą pačią temą perteikia vis iš skirtingų pusių. Finansinio raštingumo ABC temą, Laura perteikė per keliavimo prizmę. Viliamės, jog iš paskaitų mokiniai išsineša dalį tų žinių su savimi, kurios padės gyvenimo kely.

Ekonomikos mokytoja Indrė Molienė