Poezijos pavasaris “Vėtrungėje”

« 12 »

Kaip ir kasmet, Poezijos pavasario paukštė  ir vėl apsilankė gimnazijoje. Šį kartą į gegužės 19d. vykusį renginį “O duok, jaunyste, man sparnus” ji sukvietė jaunus, kūrybingus, poeziją ir dainą mylinčius žmones. Skambėjo lietuvių literatūroje žinomų ir tik pirmuosius poetinius žingsius žengiančių “Vėtrungės” gimnazijos kūrėjų eilės. Mokiniai atskleidė savo muzikinius gebėjimus, renginio metu atliko žinomų poetų žodžiais sukurtas dainas. Dėkojame mokiniams ir mokytojoms, padėjusioms Poezijos pavasario šventę padaryti šiltą, jaukią ir prasmingą. Su nekantrumu lauksime kitą kartą apsilankysiančios Poezijos paukštės.

                                                                                                                                               Lituanistės