Antrą kartą svečiuose pas Didžiosios Britanijos ambasadorę

e69c12f9-78f3-4ae5-aa07-b4af5c66546a 39537e59-6dd7-4288-a048-4a060ab9ff7e971644fb-3896-45de-aa78-8ed8d3118f482016 m. gegužės 18 d.  Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazijos anglų kalbos mokytoja Birutė Buinevičienė antrą kartą dalyvavo išskirtiniame renginyje, vykusiame Didžiosios Britanijos ambasadoje. Į savo rezidenciją  ambasadorė Ms Claire Lawrence pakvietė 19-ojo Nacionalinio oratorių konkurso, vykusio  š.m. kovo 18 d. LCC universitete, finalistus ir juos  ruošusius mokytojus, organizatorius bei vertinimo komisijos narius. Mokytoja Birutė Buinevičienė dirbo vertinimo komisijoje ir gavo vardinį kvietimą dalyvauti garbingame renginyje. Renginio dalyvius Didžiosios Britanijos ambasadorė vaišino tradicine angliška popiečio arbata, kvapniais pyragėliais su plakta grietinėle ir tradiciniais sumuštiniais. Renginio dalyviai turėjo neeilinę galimybę neoficialioje aplinkoje bendrauti su ambasadore, pasidalinti mintimis apie konkursą, pakalbėti apie anglų ir lietuvių kultūrų panašumus ir skirtumus, efektyviausius anglų kalbos mokymosi būdus. Taip pat buvo paliestos šiuolaikinio pasaulio globalinės problemos, politiniai ir kariniai neramumai. Visi renginio dalyviai susidomėję klausėsi nacionalinio konkurso nugalėtojo Dariaus Jokubausko iš Kauno Sveikatos mokslų universiteto gimnazijos  įspūdžių apie pasirodymą pasauliniame oratorinio meno konkurse Londone.

 Daugiau informacijos apie renginį anglų k. galima rasti:

https://www.facebook.com/ukinlithuania/

https://www.facebook.com/ESULithuania/photos_stream

Nuotraukų autorius: British Embassy Vilnius ir The English-Speaking Union LITHUANIA