PAVASARIO KROSO ČEMPIONATE-2 VIETA!

Balandžio 17 d. vyko Klaipėdos miesto Pavasario kroso čempionatas.  Lydimi žvarbos ir  vėjo į Klaipėdos miesto stadioną susirinko visų Klaipėdos miesto mokyklų kroso dalyviai. Mūsų gimnaziją atstovavo 17 moksleivių. Iškovota 2 komandinė vieta ir 270 taškų! Norime pasidžiaugti savo pilietiškais ir atsakingais moksleiviais, kurie garsina ,, Vėtrungės” vardą mieste. Moksleiviai bėgo 1000m-2000m pagal savo amžiaus grupes. 2 vietą savo amžiaus grupėje iškovojo Diana Bumaženko 3b. (1000m-3:39) Dalyviai: Urtė Milašiūtė 1f, Roberta Bliujūtė 1f, Gintarė Dambrauskaitė 1eko1, Kamilė Norvilaitė 1d, Beata Surblytė 1b, Elena-Austėja Mickutė 1a, Lonita Timofejeva 2a, Henrikas Šachmanovas 4c, Edas Bieliauskas 2c, Raigardas Gudauskas 1b, Augustas Norbutas 1b, Tautvydas Vaigauskas 3a, Žilvinas Mizgiris 1a, Domas Venslovas 1a, Linas Bugys 3d, Aivaras Pukinas 4c.

AČIŪ!

Fizinio ugdymo mokytoja Laima Ložienė