Orientacinės varžybos „Švyturio vardas Klaipėdos mieste“

„Vėtrungės“ gimnazija linksmai paminėjo 140-ąsias Baltojo švyturio įžiebimo šiauriniame mole metines.  Gegužės 30 dieną visų I-II klasių mokiniai rinkosi gimnazijos kieme, iš kurio startavo orientacinės varžybos „Švyturio vardas Klaipėdos mieste“. Gimnazistai, pasiskirstę komandomis, Klaipėdos mieste ieškojo ne tik Švyturio vardu pažymėtų objektų, bet ir atliko įvairias užduotis, skatinusias susipažinti su miesto istorija, ekologija, geografija ir kultūra. Smagu buvo po varžybų išgirsti mokinių atsiliepimus, kad jiems buvo kai kas naujo, nematyto, nors ne kartą pro šalį eita ar važiuota, bet nepastebėta. Tokių varžybų ir netradicinių dienų vaikai pageidavo daugiau. Integruotas užduotis ruošė ir startavusius bei finišavusius gimnazistus registravo  mokytojos D.Mickutė ir I.Leonavičienė.