Nepatogios temos : Autizmas

Gruodžio 3 d. 1a, 1e, 2a, 2e klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje online diskusijoje  „Nepatogios temos : Autizmas”, kurią organizavo Klaipėdos savivaldybė ir „Klaipėda Europos jaunimo sostinė”.  Mokiniai diskutavo apie autizmą su Klaipėdos dramos aktoriumi Jonu Viršila, Lietuva ISADD vyriausiąja vadybininke Giedre Skaisgiryte – Kaire, mama, auginančią autistą sūnų. Esame ES šalis, kuri tik visai neseniai pradėjo apie autizmą kalbėti garsiai, palyginus su Švedija, Danija, Vokietija ar Austrija. Diskusijos dalyviai ne tik sužinojo, kaip atpažinti autizmo spektro sutrikimą turintį žmogų, išgirdo patarimų, kaip jį geriau suprasti ar su juo bendrauti, jam padėti, bet ir galėjo atlikti specialų „Baubo testą“: https://baubotestas.lt/#MEPALietuva /Valda Vindigytė, jaunoji ambasadorė/