Nacionalinė viktorina „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“

Lapkričio 17 – 24 dienomis vyko nacionalinė viktorina „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“, kurios tikslas buvo plėtoti mokinių gebėjimus ekologiniame ir gamtiniame ugdyme, globalaus švietimo kontekste, taikant patrauklius, įdomius veiklos metodus, kuriant nuotolinio mokymo galimybes. Šiame trijų etapų viktorinų žaidime paskatinti biologijos mokytojos Indrės Venskuvienės dalyvavo ir mūsų gimnazistų I-ųjų ir II-ųjų ekologinių klasių mokinių komanda: Edmundas Jakas, Aistė Janukonytė, Saulius Leonavičius, Kristina Šukytė, Artūras Zaturskis, Gustas Danevičius, Vytautas Zokas, Rugilė Saročkaitė ir Vilija Rimkutė. Iš viso šioje viktorinoje susirungė net 63 komandos iš skirtingų Lietuvos ugdymo įstaigų. Mūsų komandai pavyko surinkti 58 taškus (iš 75) ir užimti 14-ąją vietą. Sveikiname ir didžiuojamės savo gimnazistais!