Mokinių pranešimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje

Gegužės 11 d. mūsų gimnazijos moksleivės Beatričė Genytė ir Justė Narmontaitė dalyvavo ir skaitė pranešimą Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos organizuotoje jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Jaunasis tyrėjas išmaniajai visuomenei“.

Konferencijoje dalyvavo per 100 dalyvių iš Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Kauno ir Vilniaus universitetų, kolegijų ir mokyklų. Dalyviai pristatė mokslinius tyrimus ir projektines veiklas skirtingomis temomis: ekonomikos, ekologijos, informatikos, matematikos, verslo vadybos, skaidrumo laboratorijos, įvairiomis ugdymo temomis nuo inkliuzinio iki fizinio ugdymo.

Konferencijoje mūsų gimnazistės pristatė savo tiriamąjį darbą ,,Pirmosios Melnragės paplūdimio pločio trumpalaikiai pokyčiai“.