„Menų dienų“ atgarsiai

Kovo 13-16 dienomis mūsų gimnazijoje vyko „Menų dienų“ renginiai. Mokyklos bendruomenę   II aukšto fojė džiugino integruota muzikos ir dailės paroda „Muzikos galia“. Šios parodos penki darbai buvo iškeliavę į respublikinį piešinių konkursą „Matau muziką“, kuriame Vilija Rimkutė    2 et klasės mokinė su piešiniu „Gamtos vibracijos“ laimėjo  1 vietą (dailės mokytoja Asta Petrutienė).

Kovo 14 d. užduočių ir saldžių prizų interaktyvią parodą „Paukščio namas“ organizavo technologijų mokytojai Eglė Kleivienė ir Vaidas Mišeikis. Taip pat mokytojos Eglės dėka Kovo 16 d. vyko susitikimas su Simonu Jurkevičiumi, knygos „Velniškoji super profesija. Gido dienoraštis“ autoriumi. Susitikimo metu mokiniai sulaukė įdomaus pasakojimo apie Italiją.

Kovo 15 -ai Europos muzikos dienai paminėti „Muzikuojantis jaunimas“ grojo įvairiais instrumentais – kanklėmis, violončele, birbyne, pianinu. Mokinių rankomis kuriami muzikos garsai virto tikra sielos atgaiva. „Dainuojantis jaunimas“  – merginų ansamblis „Still“, solistai Auksė Janušauskaitė 3d, Visanta Barzdaitytė 4c, Gabriel Naeim 3 b atlikdami įvairias populiarias dainas taip pat minėjo muzikos dieną.

Kovo 16 d. vyko smagios ir triukšmingos „Kūrybinės dirbtuvės“, kuriose dalyvavo mokiniai iš Prano Mašioto, Gedminų progimnazijų, „Ąžuolyno“, Vytauto Didžiojo, „Vėtrungės“ gimnazijų. Čia dalyviai iš antrinių žaliavų gamino muzikos instrumentus ir jais kūrė kompozicijas gamtos tema. Geriausios kompozicijos prizą laimėjo Vytauto Didžiojo gimnazijos komanda. Renginyje meninę programą rodė 3 B muzikos grupės mokiniai.

Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą organizuojant „Menų dienas“ mokytojams: Astai Petrutienei, Eglei Kleivienei, Vaidui Mišeikiui, Algirdui Lukšiui, Dainiui Sobeckiui. Mokiniams: Livijai Jurkutei 2et, Vestai Trapkauskaitei 2a, Skirmantei Žukauskaitei 1a, Dominykai Paslavskajai 4e, Ervinui Dambrauskui 4e, Eimantui Anglickui 1eko2, Gabriel Naeim 3b, Paulinai Michejevaitei 1eko2, Faustai Žalnieraitytei 1eko2, Medai Grigišaitei 1eko1, Lonitai Timofejevai 1a, Auksei Janušauskaitei 3d, Visantai Barzdaitytei 4c bei 3 B muzikos grupės mokiniams.

Muzikos mokytoja Vida