Meilė gyvūnams suvienijo

„Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais“ ( I. Kantas)

Meilė gyvūnams suvienijo Moksleivių saviraiškos centrą, Gedminų progimnaziją ir  „Vėtrungės“ gimnazijos bendruomenes kilniam tikslui – padėti gyvūnų prieglaudai „Būk mano draugas“. Mokiniai, tėvai, mokytojai, personalas aukojo gyvūnams svarbiausius dalykus: maistą, guolius, minkštus daiktus (pledus, rankšluosčius, patalynę, čiužinukus), žaisliukus, dezinfekcines priemones guolių ir patalpų valymui, šukas ir t.t

Džiaugiamės šia prasminga ir vienijančia akcija, kuri dar kartą įrodė, kokia nuostabi bendruomenė esame.

Taip pat norime padėkoti Klaipėdos moksleivių saviraiškos centrui, kuris parūpino mokyklinį autobusiuką, kad visą gėrį, kurį surinkome, galėtume nuvežti į gyvūnų prieglaudą.

Ačiū visiems dalyvavusiems akcijoje!

Akcijos organizatorė
neformalaus švietimo mokytoja Silva