Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti Klaipėdos universitete vyko 21-asis moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“. Jame pirmą kartą dalyvavo ir mūsų gimnazijos auklėtinis Elijus Skersys . Elijus vertinimo komisijai pristatė pasirinktą Maironio poezijos kūrinį ir sulaukė garbingo įvertinimo – buvo išrinktas tarp geriausiųjų bei pelnė paskatinamąjį prizą. Elijus ir jį ruošusi mokytoja bei jo klasės auklėtoja Asta Vainorė džiaugėsi ne tik šiuo įvertinimu, bet ir labai gražia, puikiai organizuota švente, kurioje vyko ir įvairių užsiėmimų – susitikimų su teatro mokytojais, režisieriais, dainų kūrėjais ir kitais įkvepiančiais žmonėmis.

