Gegužės 6 dieną Klaipėdos universitete jau 21-ąjį kartą vyko respublikinis moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Tai graži lietuviško žodžio šventė, daugelį metų suburianti talentingus jaunuosius kūrėjus bei jų mokytojus iš įvairių Lietuvos miestų. Šio konkurso siela ir organizatorė – aktorė Virginija Kochanskytė, puoselėjanti lietuviško žodžio ir muzikos tradicijas. Renginio dalyvius sveikino konkurso globėjas Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, dienraščio „Vakarų ekspresas“ vyr. redaktorius ir direktorius Gintaras Tomkus, taip pat Pilies teatras aktoriai, autorinių dainų kūrėjai bei atlikėjai Ramūnas Zebleckis-Šeputis, Vilija Gruodytė-Šeputienė ir kiti meno žmonės. Šiame reikšmingame respublikiniame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos 2eko2 klasės mokinės Babora Butvilaitė, Vanesa Mackevičiūtė, Rugilė Baltriukaitė bei Austėja Stupelytė. Merginų atlikta autorinė daina „Brangi Lietuva“ sužavėjo komisiją ir pelnė Didįjį prizą. Didžiuojamės mūsų gimnazijos mokinių pasiekimu, sveikiname merginas su puikiu įvertinimu bei linkime kūrybinės sėkmės ir dar daug gražių pasirodymų ateityje. O muzikos mokytojai Vidai Auglienei dėkojame už padrąsinimą ir gebėjimą įskiepyti meilę muzikai.

