Kelionė į Zakopanę

Kelionė į kalnus gali būti jaudinanti patirtis, kupina nuotykių ir stebuklų. Birželio 19 – 21 dienomis 1eko1 ir 1eko2 klasių mokiniai su klasių vadovėmis Indre Venskuviene ir Jolanta Krutkevičiene keliavo į Zakopanę. Pirmąją kelionės nuvykome į Krokuvą, susipažinome su Krokuvos senamiesčiu. Antrąją kelionės dieną nuo pat ankstyvo ryto išvykome į aukščiausiai virš jūros lygio esantį Zakopanės miestelį. Jame esančiais keltuvais pakilome į beveik 2 km. aukščio kalno viršūnę. Atsivėrė stulbinantys vaizdai. Kiek atsikvėpę, leidomės į įspūdingą, fiziškai nelengvą, beveik 8 km. ilgio žygį žemyn. Ši kelionė truko apie 4 valandas. Mokiniai išties liko sužavėti vaizdais, o kai kurie kelionę tikrai prisimins dėl nelengvo fizinio krūvio leidžiantis kalnu. Bet kokiu atveju, patirtis neįkainojama! Trečioji kelionės diena buvo skirta Veličkų druskų kasykloms. Tačiau šįkart nekilome, o leidomės. Ir čia laukė nauja patirtis: praėjome 3,5 km. ilgio tunelį po žeme gėrėdamiesi įspūdingais vaizdais. Po jos laukė ilga kelionė namo. Grįžome pavargę, bet laimingi, parsivežėme ne vieną gražų prisiminimą. Metas atostogauti …

                                                   Indrė Venskuvienė ir Jolanta Krutkevičienė