Karjeros, studijų ir savanorystės galimybių mugė

Lapkričio 17 d. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje vyko jau tradicija tampanti „Karjeros, studijų ir savanorystės galimybių mugė“. Kaip ir praėjusiais metais, renginys buvo skirtas ne tik „Vėtrungės“ gimnazijos mokiniams, bet ir kitų Klaipėdos gimnazijų mokiniams – atvyko universitetines klases formuojančių gimnazijų mokiniai.

Šiais metais mugėje dalyvavo atstovai iš 27 aukštųjų, kolegijų, profesinių mokyklų bei įvairių organizacijų iš visos Lietuvos. Vyko ne tik įstaigų pristatymo veiklos, bet ir įvairios paskaitos, kurių metu savanoriai, įmonių vadovai, sportininkai dalijosi patirtimi.

Organizuojant šių metų renginį buvo svarbūs keli aspektai:
suteikti galimybę mokiniams susipažinti ir atsakyti rūpimus klausimus dėl būsimų studijų ar profesinio mokymo programų pasirinkimo;
domėtis savanorystės galimybėmis įvairiose organizacijose, bendrauti su jų atstovais;
išbandyti save savanorio pareigose ne tik organizuojant renginį, bet ir vedant užsiėmimus (mūsų gimnazijos mokiniai, kurie yra Lietuvos Raudonojo kryžiaus bei Caritas savanoriai, vedė užsiėmimus).

Renginio sėkmė – savanorystės ir mokymo įstaigų sinergija.