Kalėdinių renginių savaitė

Paskutinę Advento savaitę mūsų gimnazijoje atsivėrė šventiniai „kampeliai“… Mokiniai vieni kitiems rašė sveikinimo žodžius, o kalėdinio pašto Nykštukų tarnyba  gerokai paplušėjo. Muzikos mokytoja Vida paruošė šiltą, jaukią adventinių dainų popietę, į kurią susirinkusieji smagiai drauge su atlikėjais padainavo liaudies dainų, pasiklausė mokytojos pasakojamų istorijų, pasiaiškino tarmiškų žodžių reikšmę. Pasakų kampelyje mokytojos Rasa, Inga, Eglė, Jurgita ir mokytojas Dainius dovanojo mokiniams gyvenimišką išmintį- pasakojimus apie tai, kas gyvenime yra svarbiausia. Kalėdinių renginių savaitę vainikavo renginys „Keturi gyvenimo stebuklai ir penkta koja“. Dėkojame visiems, papuošusiems mūsų Kalėdų šventės laukimą. Taip pat nuoširdžiai dėkojame už Gerumo akcijoje padovanotą svajonę! Ačiū už paaukotas knygas likimo nuskriaustiems vaikams.

Gražių visiems švenčių!